ALOHA ALOHA

Pierwszy post to nie w kaszę dmuchał. Wypada, żeby był ładny. Oraz czytelny i konkretny. Tak coś mi się zdaje, że mój taki nie będzie. Pierwszy post, czyli co my tu robimy, prócz tego ze otwieramy oczy niedowiarkom. Mówimy: patrzcie to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! Znaczy się czytacie pierwszego posta naszego bloga.

Moda jest taka, że bloga mieć wypada. Zatem musimy mieć i my. W wielkich przestrzeniach internetu, nie będzie niczym szczególnym, internet nawet go nie zauważy, pewnie tylko go pomemła, pomemła i wypluje, ale co tam. Wypada mieć bloga i już. Zwłaszcza zdaje się jadąc dookoła świata. Jechać bez bloga, to jakby nie jechać wcale. Zatem jest blog.

A właśnie! A tak! Dookoła globu. Z rozmachem, na dłużej, w nieznane. TA-DA-DA-DA!

DSC00537

OK. Fanfary zagrały… Uspokajamy oddech i ustalmy pewne rzeczy na początek: blog bedzie pisany przez nas, znaczy sie żółtodzióbów, bo żadne z nas nie jest Podróżnikiem przez duże P ani Bloggerem przez duże B. Umiemy oczywiście cośtam, cośtam, dajmy na to obsługiwać aparaty fotograficzne, choć Fotografami przez duże F też się nie nazwiemy, ale cóż robić? Będziemy sie starać, żeby wizualnie było OK. Za słowo pisane pewnie nie dostaniemy wysokich not, ale też będziemy próbować. Zatem wiecie, czego się spodziewać. Tzn. nie wiecie, bo i ja nie wiem, o czym i jak będziemy pisać. O podróżach, to ustalone. Ale jak i co? Niby pamiętnik, niby przewodnik, niby pitupitu? Nie wiadomo. okaże się po drodze. Co jeszcze warto ustalić? Jak u kogoś pojawią się odruchy wymiotne, czy zniesmaczenie łamane przez oburzenie to my za to nie odpowiadamy, ale polecamy stukać sie młoteczkiem, aż objawy ustąpią. Co jeszcze? Wypada mieć 18+ lat żeby zerkać na tego bloga – nie to żeby coś gorszącego było, ale wymóg 18+ zawsze zwiększa czytelność, nie? To chyba tyle, koniec tego gadania…

Zajmujemy Przedział 40/41 – kto to my i dlaczego ten? O tym tutaj. Gdzie jesteśmy? To bedzie można znaleźć tutaj. Wszystko inne (czyli nasze wypociny) tutaj.

Podroż będzie dookoła świata. Bo taka moda też już w krajach pierwszego świata jest, nie? 😉 Mam nadzieję, że wskoczycie na pokład razem z nami. Wszak pociąg już ruszył… 🙂

qqq21

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *